Kıtaların Kalbi İstanbul’da Atacak 

“Afrika İş Formu & Expo İstanbul“ yatırımcılara yeni pazarlar ve fırsatlar sunmayı hedefliyor

Türk Afrika İş Adamları Derneği (TABA) tarafından “Afrika İş Formu & Expo İstanbul” 29-31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Afrika İş Formu & Expo İstanbul 2 bin katılımcının beklendiği iş formuna 10 Ana sektör, 700 şirket, 12 konferans, B2B Oturumuları ve 15 bin m2 Expo Alanı ile Türk ve Afrikalı yatırımcıları bir araya getirecek.

AFEX, Afrika ve ihracat temasıyla seçkin katılımcıların iştirak edeceği kıtalar arası bir iş forumudur. Türk Afrika İş Adamları Derneği – TABA’nın öncülüğü ve koordinasyonuyla düzenlenen AFEX, Afrika özelinde ticari ilişkilerin tesis edilmesi ve geliştirilmesini hedeflemektedir.

İŞ FORUMU  29-31 AĞUSTOS 2023 İSTANBUL’DA

TABA tarafından organize edilen iş formuna katılım sağlayan iş insanları ve prestijli şirketler, ortak kazanım ve karşılıklı çıkar prensiplerini gözeterek birlikte büyümek ve pazar paylarını geliştirip ilişki ve iş birliği kuracaklardır.

Türk Afrika İş Adamları Derneği (TABA) ülkemizin ve Afrika ‘nın sosyal, kültürel, siyasal, ekonomik, bilimsel, ticari ve teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 2010 yılında oluşturulan bir gelişim, girişim, iş birliği ve güç birliği platformudur.

Genel merkezi İstanbul’da bulunan TABA’nın Nijerya, Kamerun ve Moritanya’da bölge ofisleri; Fas, Cezayir, Senegal, Gine, Gana, Kenya, Uganda, Güney Sudan, Etiyopya, Sudan ve Libya’da temsilcileri bulunmaktadır. 

Bu haberlere de göz atın

Yazarın diğer haberleri

+ There are no comments

Add yours