Hakkımızda

DIPLOMACY

TÜRKİYE’NİN YURTDIŞINA AÇILAN DİPLOMASİ KAPISI

Diplomacy Grubumuzun profesyonel kadrosuyla yurt içi ve yurt dışındaki temsilcileriyle, her alanda farklı bir bakış açısı yürütmeyi hedefliyoruz.

Diplomacy organizasyonumuz ile  birçok konsolosluklarımız ile tam bir koordinasyon halinde olup, yatırım ve pazarlama sektöründeki yenilikçi trendleri yakından izleyerek markanızı ve ürünlerinizi kusursuz bir şekilde hedef kitlenize ulaştırarak sizleri, Türkiye, Avrupa, Asya ve Arap dünyası ülkelerinin en önemli birer yıldızı haline getirmeyi hedeflemektedir. 

Diplomacy adlı kuruluşumuz  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışındaki gerçekleşen fuar ve konferanslara katılıyoruz Özellikle diplomatik kurumlara ve   yabancı yatırımcılar için de  bir rehber vazifesi görüyoruz.  Bugüne kadar  başta Suudi Arabistan olmak üzere, Katar, Dubai, Suriye, Mısır, Bahreyn, Kuveyt, Tunus, Fas ve Sudan ‘da çok sayıda konferanslara katıldık ve ortak toplantılar düzenledik.

Konferanslar ve forumları yakından takip ederken, Yabancı Yatırımcıların, gazetecilerin ve akademisyenlerin getirilmesini planladığımız bu toplantılar, işbirliği ve ortaklık kültürünün güçlenmesine de katkı sağlayacak.

Diplomacy web sitemizin amaçlarından birisi de Arap – Afrika ve Batı dünyasından  devlet başkanlarından, işadamlarına, akademisyenlerden ülke raporlarına kadar uluslararası okuyucularımızı bilgilendirmek.

FAALİYETLERİMİZ

  • Türkiye ile Arap – Afrika ve Batı ülkeleri arasında ticari, kültürel ve sosyal ilişkileri yansıtmak.
  • Diplomatik kurumlara yönelik haberler sunmak
  • Türkiye ile  Batı, Arap ve Afrika ülkeleri arasındaki siyasi, ekonomik, kültürel ve sosyal ilişkileri konularıyla ele almak

MİSYONUMUZ

Amacımız; büyüklük gözetmeksizin, her firmaya en gelişmiş seviyede müşteri hizmetleri sunabilmek. Danışmanlık ve Pazarlama olarak farkımız; projelerinizi  planlamak, uygulamak ve sonuçlandırmak.

HEDEFLERİMİZ

Faaliyet alanını Türkiye ile sınırlandırmayan ve tüm dünyada bilinen ve aranılan bir çözüm üreten “Diplomacy” olmak.

NEDEN DIPLOMACY

Türkiye, coğrafik, jeostratejik, siyasi ve uluslararası diplomasi  gücü  idari yapısı ve dev projeleriyle sadece bölgenin değil, dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline geldi. Türkiye, yatırımcılar açısından kesinlikle güven duyulan bir ülke. 

İstanbul’un yıldızı parlıyor. İstanbul cazip bir şehir haline geliyor. Eğer İstanbul’da bir yatırım üssünüz varsa sadece Türkiye için değil, Türkiye’yi çevreleyen bölgeler içinde bir üssünüz var demektir. Size dört saat içerisinde 60 ülkeye ulaşma imkanı sağlıyor. 

Hem Doğu’ya, hem de Batı’ya açılan bir pencere olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinden  gelen haberlerle size bilgi sağlamak istiyoruz.